Fotoksiążka Saal-Digital – recenzja

Książka z własnymi fotografiami? Wow! Nawet nie wiecie jak ciężko jest mi się zebrać, by wywołać pojedyncze zdjęcia, a co dopiero cały album! W normalnej sytuacji nie przyszłoby mi to do głowy, ale gdy tylko nadarzyła się okazja i Saal-Digital zaproponowało stworzenie fotoksiążki postanowiłam to zrobić i wreszcie przenieść swoje zdjęcia na papier.

Portret Saal Digital

Wszystkie zdjęcia posiadam w wersji cyfrowej. Udostępniam je w różnych miejscach w sieci, ale dosyć rzadko je wywołuję (pomimo tego, że za każdym razem obiecuję sobie, że to zrobię). Stworzenie fotoksiążki okazało się fajną okazją do przejrzenia własnych zasobów i wybrania fotografii, które chciałabym mieć namacalnie.

Wybrałam zdjęcia, które przywołują miłe wspomnienia. Większość nawiązuje do mojej pasji, a pozostałe są obrazkami, które po prostu lubię i chętnie do nich wracam.

Running photos

Samo stworzenie fotoksiążki było bananie proste. Wystarczyło pobrać odpowiednią aplikację, wybrać ilość stron, format, rodzaj papieru i załadować zdjęcia, układając je według własnego pomysłu (lub korzystając z gotowych szablonów).

summer photography

Fotoksiążka SAAL-DIGITAL:
  • Bardzo dobra jakość wydruku, żywe i nieprzekłamane kolory
  • Świetne wykonanie, całość dopracowana i starannie złożona
  • Możliwość wyboru rodzaju papieru, zarówno środka, jak i okładki
  • Strony są sztywne, nie wyginają się
  • Bardzo szybkie wykonanie i wysyłka towaru (wszystko zamyka się w ciągu 1 tygodnia)

Girl Photography

Jestem szczerze zadowolona z takiego albumu ze zdjęciami i każdemu polecam stworzenie własnego! Fotoksiążka to świetny pomysł na prezent lub po prostu okazja na uporządkowanie swoich fotografii. To bez wątpienia pamiątka na długie lata, która wspaniale się prezentuje.

Fotoksiążka

Bardzo dziękuję Saal Digital za możliwość stworzenia tej pięknej fotoksiążki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *