O MNIE

Cześć! Jestem Ewelina!

Połowę życia spędzam na bieganiu, drugą połowę na robieniu zdjęć, a w tak zwanym międzyczasie praktykuję jogę, chodzę po górach, czytam książki, piszę i piję kawę.

Bieganie towarzyszy mi od 2013 roku i od tamtego czasu nie wyobrażam sobie tygodnia bez treningów.  Sport to już nieodłączna część mojego życia. Dzięki codziennej aktywności fizycznej zaczęłam inaczej patrzeć na świat, cieszyć się małymi rzeczami i przede wszystkim wierzyć we własne możliwości.

Poza bieganiem i wszelkiego rodzaju aktywnością uwielbiam zatrzymywać chwile w pięknych kadrach i wydobywać to co niezwykłe z codzienności. Robiąc zdjęcia szukam szczerych emocji, poruszających historii i wspomnień, do których wraca się z uśmiechem na twarzy.

Wierzę, że to właśnie pasja napędza nas do działania, a praca, którą wykonujemy jest po prostu przyjemnością.


BLOG

Dzielę się tutaj z Wami moimi (raczej pozytywnymi) chwilami, udzielam rad i jeżeli jest coś warte polecenia to o tym piszę. Poza bieganiem będą pojawiać się tutaj także posty o fotografii, górach, jodze i przede wszystkim o dążeniu do spełnienia marzeń.

Mam nadzieję, że moja obecność tutaj zainspiruje Cię i zmotywuje do działania. Miłego czytania!


INSTAGRAM

Zapraszam Cię również na mój instagramowy profil, gdzie znajdziesz więcej zdjęć, codzienne relacje, raporty z treningów, biegów, moje przemyślenia, cytaty i sporo motywacji.


SESJE ZDJĘCIOWE

Jak już wcześniej wspomniałam – kocham robić zdjęcia i praktycznie nie rozstaje się z aparatem. Fotografią zajmuję się odkąd pamiętam. Zaczynając od zwykłej cyfrówki, poprzez zabawy z aparatami analogowymi i kończąc na lustrzankach.

Zdjęcia wykonuję z wielką dbałością o detale, staram się opowiadać historie i wydobywać dusze, tak by nikt nie przeszedł obok nich obojętnie.

Fotografuję głównie na terenie Krakowa, Bełchatowa i okolic. Jeżeli jednak masz ochotę na ciekawą sesję nad morzem czy w górach – oto jestem! Większa odległość nie stanowi dla mnie problemu.

Chcesz wiedzieć więcej? Serdecznie zapraszam do mojego świata!Chcesz do mnie napisać?

Możesz się ze mną skontaktować wysyłając wiadomość na kontakt@ewelinakempa.pl
lub skorzystać z formularza w zakładce KONTAKT.