O MNIE

Witaj serdecznie na mojej stronie!

Kim jestem?

3w1: fotografem, grafikiem i biegaczką

Uśmiechniętą blondynką, która praktycznie nie rozstaje się z aparatem. Fotografią zajmuję się odkąd pamiętam. Zaczynając od zwykłej cyfrówki, poprzez zabawy z aparatami analogowymi i kończąc na lustrzankach. Uwielbiam zatrzymywać chwile w pięknych kadrach i wydobywać to co niezwykłe z codzienności. Niczym magik z obiektywem w dłoni, szukam szczerych emocji, poruszających historii i wspomnień, do których wraca się z uśmiechem na twarzy.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Niezależnie czy będzie to mglisty poranek w lesie, czy słoneczne południe w centrum miasta – przed sesją zawsze dokładnie opracowuję plan działania.

Co cechuje moje fotografie?

Kreatywność i najwyższa jakość. Zdjęcia wykonuję z wielką dbałością o detale. Używam profesjonalnego sprzętu firmy Canon, a efekty sesji poddaję obróbce w programach pakietu Adobe. To coś więcej niż “pstrykanie fotek”. Na moich zdjęciach staram się opowiadać historie i wydobywać dusze, tak by nikt nie przeszedł obok nich obojętnie.

Moja praca to ciągłe doszkalanie się,
szukanie nowych inspiracji, magicznego światła i ciekawych miejsc.

W ubiegłym roku ukończyłam studium fotograficzne na Politechnice Krakowskiej. Moją specjalnością jest fotografia sportowa, produktowa, a także portrety. Lubię podejmować nowe wyzwania i jestem otwarta na propozycje klientów – nawet na te najbardziej szalone!

Fotografuję głównie na terenie Krakowa, Bełchatowa i okolic. Jeżeli jednak masz ochotę na ciekawą sesję nad morzem czy w górach – oto jestem! Większa odległość nie stanowi dla mnie problemu.

Chcesz wiedzieć więcej? Serdecznie zapraszam do mojego świata!

Ewelina Kempa
Fotograf freelancer Kraków, Polska

Ewelina Kempa Fotograf Freelancer Kraków, Bełchatów